Kamery internetowe w Świnoujściu. Zobacz obraz na żywo, pozdrów znajomych.

Zobacz również pozostałe kamery

Skomentuj to co widzisz, pozdrów znajomych:

Treść komentarza:

avatar

akceptuję regulamin

Komentarze (54)

fb avatar
Zuzanna Piotrowska - Bielsko Biała 2014-08-04 19:48

Kamera super, dziękuję. :)

avatar
Marek - Lidzbark Warmiński 2014-07-30 12:54 (użytkownik niezalogowany IP: 213.5.15...)

Kamera nieaktualna. Zapraszam pod adres www.kamery.lannet.pl. Pod adresem jest link do kamer widokowych Lidzbarka Warmińskiego

avatar
Aneta - Legionowo 2014-07-17 09:43 (użytkownik niezalogowany IP: 176.102....)

Świetna kamera, która pokazuje od 2 dni to samo.........

avatar
Zuzanna Piotrowska - Ruciane-Nida 2014-07-14 14:26 (użytkownik niezalogowany IP: 88.199.4...)

Widzę że, poruszyłam drażliwy acz bardzo ważny temat.
Nie obrażam Warszawiaków bo jestem jednym z nich, od urodzenia.Nie lubię tylko jeśli Ktoś obraża i lekceważy moje miasto nazywając je"Warsiawką".Ludzie tam urodzeni już tak mają.Przyjeżdżam nad Nidzkie często i to co się dzieje nad jego brzegiem woła o pomstę do nieba.Polacy, Kochani żeglarze, zostawiajcie po sobie naszą piękną przyrodę w takim stanie w jakim sami chcecie ją zastać. Tylko tyle i aż tyle.
Zuzanna Piotrowska

avatar
Jan Skrzetuski - Bar 2014-06-10 17:01 (użytkownik niezalogowany IP: 37.30.83...)

czego spodziewać się po narodzie - spec z małej litery, który wychodzi z psem na sąsiednie osiedle, choć trawę ma na swoim identyczną, ale wychodzi i wysadza to biedne stworzenie i idzie dalej, a na grzeczną uwagę o potrzebie sprzątnięcia gó... po swoim pupilu potwierdzoną stosownym rozporządz. admin., reaguje oburzeniem, że ma się czelność ze mu się uwagę zwraca, i nast dnia dalej to samo.... a jak po ryju dostanie od wkurzonego ojca, bo jego mały dzieciak biegając wdepnął w to, czego tamten nie sprzątnął, to zdziwiony wielce i bardziej oburzony - Chamstwo i bandytyzm woła.... czego - pytam się - po takiej inteligencji oczekiwać??
ja juz złudzeń nie mam zwłaszcza przy jeziorach. szkoda i serce i boli...
ahoj na szlaku!!

avatar
Elka Przyjaciółka Ryska K. Z Sosnowca - Katowice 2014-05-31 18:56 (użytkownik niezalogowany IP: 83.22.12...)

Kochani!!!!!!
Tubylcy z Rucianego i..Nida też, Warszawiacy z Warszawy i okolic bliższych i dalszych (anonsujący się ponoć,wg tubylców z Rucianego i Nidy ,tuż po wejściu do sklepu:jestem z Warszawy"!!??) oraz wszyscy inni żeglarze z : Lublina(pozdrawiam port Zanzibar i ekipę na Tałtowisku w Skorupkach), Katowic (pozdrawiam ekipę z Kokoszki i Antka, na Tałtach), Wrocławia przez kanały na motyla przeszli...szacun!, jak podsłuchałam w knajpie Perła w Giżycku,(do dziś nie wiem ile wypił ten który snuł żeglarską opowieść ... nie ważne, było magicznie posłuchać :), Łodzi, Kielc, Krakowa, i kto tam chce coś dodać , bo przecież nie sposób wymienić wszystkich,którzy mają wspaniałe osiągnięcia i niezapomniane przygody, żeglując po cudnych Mazurach,
i tutaj ladies and gentlemen, oczywiście ze specjalną dedykacją dla Ryśka K.z SOSNOWCA,który niejedno na Mazurach widział (Rysiek wymiata , w zeszłym roku własnymi rękami prawie na żaglach zrobił trasę po Augustów stamtąd po Pisz, a potem już było bez użycia rąk a nawet nóg, na żaglach do Śniardwego a potem do Kokoszki, rok wcześniej dał jeszcze większy hardkor, ale o tym później)
mam apel : nie s...ajmy w mazurskim lesie bez użycia saperki lub choćby łopatki do sadzenia kwiatków (wersja dla pań ),nie lansujmy na forum papieru toaletowego w misie bądź kokardki, a będzie zgoda w narodzie.
O to z apelem zwracam się ja, która ostatni rejs w roku zalicza z reguły we wrześniu, z początku miesiąca lub pod koniec w zahaczeniu o październik , której przychodzi podziwiać leśne dokonania naszej braci żeglarskiej z całego sezonu.
kochani!! pamiętajcie o mnie , która przycumuje w krzaczorach po lewej lub po prawej gdziekolwiek na odcinku szczególnie od Aniaty (dla tych pływających na Delpfia-ch port Trygort, bo mogliby się pogubić)po Karwicę.
PS.
Rysiek z Sosnowca, nasz wieloletni przyjaciel i mazurski hardkorowiec używa tylko finki i... też nie widać w lesie

avatar
Marek Q - Warszawa 2014-05-29 13:56 (użytkownik niezalogowany IP: 89.231.1...)

Tak czytam te komentarze i utwierdzam się w przekonaniu, że nie jesteśmy Narodem. Że nie jesteśmy społeczeństwem, że brak nam szacunku do drugiego człowieka. No cóż... skoro ktoś w domu rodzinnym nauczył się chodzić za potrzeba za stodołę, to będzie sr...ł gdzie popadnie i trudno będzie go tego oduczyć tak z dnia na dzień bez względu na to skąd na Mazury przyjedzie. Pływam po Nidzkim wiele lat i obserwuje, że do lasu chodzą na pięciominutowy spacer z papierem toaletowym, ale bez saperki, nie tylko ludzie z Warszawy, ale ze wszystkich stron Polski. Poza tym zauważyłem że im więcej widać pieniędzy, tym mniej elementarnej kultury. Raz zdarzyło mi się zajrzeć do Toj-toja ustawionego na Lisiej Polanie z chęcią skorzystania zeń... i co? Niestety byłem zmuszony oddać naturze cały posiłek na skutek walorów zapachowych w/w urządzenia. I do tego nie tą stroną, którą bym sobie życzył. Poza tym zastanawiam się, jak Pani Zuzanna odróżnia warszawskie gó..no od gó..na np. mazurskiego? Popieram głosy, ze pobierając opłaty za "parkowanie" w krzakach beneficjenci zysków, winni zapewnić możliwości zachowania czystości brzegów jezior w sposób cywilizowany.

avatar
Radek G - Kętrzyn 2014-05-22 12:48 (użytkownik niezalogowany IP: 94.197.1...)

doodniesienie do postu: ,,Żeglarz.. Czyli Cham I Brudas " zac
Nie wiem w jakiej razy pracujesz, ale idac ym tokiem myslenia my z mazur zacznimy korzystac z uslug zagraniczneg dostawcy i twoja firma tez pier..olnie;]

Tesknie za mazurami są pzepiękne! naprawde warto waro spedzic u urlop

avatar
Michał S - Legionowo 2014-05-22 09:14 (użytkownik niezalogowany IP: 178.16.1...)

Zuzanno Piotrowska, swoim postem obrażasz wielu ludzi. Zawsze jest tak, że mniejszość psuje opinię większości. Poza tym skąd pewność, że to Warszawiacy? Chyba nie legitymujesz wszystkich sr.... i rzucających brudy do wody. W Warszawie mieszkają tacy sami ludzie, jak gdzie indziej. Tym bardziej, że w samej stolicy coraz mniej rodowitych mieszkańców, a coraz więcej ludzi z różnych stron Polski, także z pięknych Mazur.

Jeszcze jedno - mieszkając w takim miejscu jak Ruciane-Nida wszyscy mieszkańcy tego miasta korzystają z pieniędzy jakie zostawiają tam turyści. Nawet jeśli nie zarabiasz na nich bezpośrednio, to miasto rozwija się między innymi tym, którzy sr... i brudzą wokół jeziora. Może jednak warto by się zastanowić, czy z pretensjami nie uderzyć do włodarzy miasta (oraz właścicieli pól namiotowych), aby jeszcze lepiej zadbały o toalety, śmietniki, sprzątanie, monitoring itp. itd.

PS. Kocham Mazury i zależy mi na nich równie mocno, co tubylcom znad Nidzkiego (którym serdecznie współczuję niektórych złych doświadczeń z turystami z całej Polski!)

MS

avatar
Żeglarz.. Czyli Cham I Brudas - Wrocław 2014-04-22 15:08 (użytkownik niezalogowany IP: 83.10.12...)

"kosmiczne wymagania" ??!! to może po prostu postawcie wychodki dla czystej przyzwoitości o ile to nie jest dla was zbyt kosmiczne wymaganie, codziennie rano na bindugę przychodzi misio i wyciąga łapkę po 10 złotych i co w zamian dajecie ? otóż niewiele. A "kosmiczne" są jedynie ceny począwszy od byle knajpy, serwującej mrożone ryby po opłaty portowe. Przychodzi mi na myśl tutaj przykład Szczyrku, w którym górale pluli na narciarzy z których żyli, więc dzisiaj nie mają z kogo żyć bo ci narciarze jeżdżą do Włoch i Austrii. Nazywasz żeglarzy brudasami i chamami?, proszę bardzo, w Chorwacja czy Grecji nasze pieniądze nikomu nie śmierdzą. My sobie damy radę a wy? np. właściciel spożywczaka w Jaśkowie albo "u Kaczorka" w Krzyżach ...
życzę jeszcze wielu trafnych komentarzy :).

avatar
Kaziu - Warszawa 2014-04-21 11:12 (użytkownik niezalogowany IP: 159.205....)

Zuzanno Piotrowska . W tym ustępie masz kupę racji .Brudasy i tyle . A wymaganiaaaaaaaa -kosmiczne . A kultury -0-
Pozdrawiam Cię Zuzanno . Bardzo trafny komentarz.

avatar
Zuzanna Piotrowska - Ruciane-Nida 2014-04-18 15:44 (użytkownik niezalogowany IP: 37.128.1...)

" o ile pier...na warśawka nie zamknęła Nidzkiego"
A powinna,tubylcy nie musieliby paplać się w odchodach i podpaskach "żeglarzy" nad jego brzegiem.

avatar
Lisia - Katowice 2014-04-13 17:46 (użytkownik niezalogowany IP: 83.10.53...)

widzę że jachciki już stoją u Faryja, miodek na serducho stęsknionego żegalrza, hm maj za wcześnie ale czerwiec ...pójdę na Krzyże albo nawet i po Jaskowo o ile pier...na warśawka nie zamknęła Nidzkiego( co za q...a chora nacja)wiecie że kombinują żeby zamknąć jezioro dla żeglugi jakiejkolwiek od granicy wysokiego napięcia po Jaśkowo??!!
Oburzające!!!!!!!!!!!

avatar
Maga 2014-04-08 11:41

Port w Mikołajkach jest rzeczywiście lekko nudny, ale pewnie jak ruszy sezon coś się zadzieje. na razie można sobie popatrzeć na Króla Sielaw, dopóki jeszcze ni zasłoniły go krzaki ;)

avatar
Mirosław Kowalski - Warszawa 2014-03-01 08:22 (użytkownik niezalogowany IP: 83.12.20...)

kawa.... nudy.....depresja.....21 wiek pomyślcie o kamerach bo są do d...

avatar
Dorota Paczykowska - Olsztynek 2014-01-26 20:10 (użytkownik niezalogowany IP: 31.61.14...)

fajne miasto

avatar
Yaga Hobbot - Warszawa 2014-01-19 14:21 (użytkownik niezalogowany IP: 89.74.15...)

chyba godzina źle ustawiona

avatar
Maga 2014-01-15 15:29

Pierwszy lód tej zimy? W końcu jakaś odmiana w krajobrazie.

avatar
Mazur Z Mazur 2014-01-15 10:27

I doczekaliśmy się zimy :)Najwyższy czas, bo to już połowa stycznia! Ciekawe jak długo śnieg wytrzyma

fb avatar
Agnieszka Ponikiewska - Elblag 2013-12-18 15:55

tylko czarne przeciez to nie kamera

Ostatnie aktywności w serwisie

emilka

2015-03-27 12:42:27

nowy komentarz

Polecam wszystkim! Byłam rok temu i znalazłam wiele ciekawych pomysłów na wakacje. Jest jeszcze czas, bo targi...

Ośrodek

2015-03-27 11:28:20

Ośrodek

nowe zdjęcia

Domek Na Warchałach

2015-03-27 11:10:21

Domek Na Warchałach

Nowa oferta - witamy w serwisie www.mazury.com!

Zapraszamy do domku w Warchałach (Trasa Jedwabno - Szczytno - 14 km od Szczytna). Bardzo atrakcyjne miejsce na...

Kamery Mazury.com w innych miastach

Czartery Jachtów

Noclegi na Mazurach

| Ateny | Augustów | Babięta | Bakałarzewo | Banie Mazurskie | Barczewo | Bartosze | Bartoszyce | Bartołty Wielkie | Becejły | Biała Piska | Bieniasze | Biesal | Biskupiec | Bisztynek | Blanki | Bogacko | Bogaczewo | Bogdany | Boguchwały | Borowe | Borowski Las | Boćwinka | Braniewo | Brożówka | Bryzgiel | Brzozie Lubawskie | Budry | Budy | Burdąg | Burniszki | Bęsia | Błaskowizna | Cerkiewnik | Chojnowo | Chruściele | Chrzanowo | Cierzpięty | Czarnakowizna | Czarnia | Czerwonki | Czukty | Dadaj | Danowskie | Darłowo | Dobki | Dobre Miasto | Dorotowo | Dubeninki | Dubowo | Dywity | Działdowo | Dziwnów | Dąbrówno | Dębinka | Dłużec | Dłużek | Dźwierzuty | Elbląg | Ełk | Faryny | Faszcze | Filipów | Frednowy | Frombork | Fuleda | Gajewo | Gajlity | Galiny | Gawliki Wielkie | Gawrych Ruda | Gałkowo | Giby | Gierzwałd | Gietrzwałd | Gizewo | Giławy | Giżycko | Godkowo | Gorło | Gołdap | Grabowo | Grabówka | Grajewo | Grodzisko | Grunwald | Gubity | Guty | Guty Rożyńskie | Guzki | Guzowy Piec | Góra | Górkło | Górowo Iławeckie | Gązwa | Gładysze | Harsz | Hańcza | Huta | Idzbark | Imionek | Iława | Jabłonowo | Jabłoń | Jadamowo | Jagodne Małe | Jagodne Wielkie | Janowo | Jasieniec | Jaśkowo | Jedwabno | Jedzbark | Jeleniewo | Jerutki | Jeziorany | Jeziorowskie | Jonkowo | Jora Wielka | Kajkowo | Kal | Kalbornia | Kalinowo | Kamień | Kamieńskie | Kandyty | Karnity | Karwica | Karwik | Kierwik | Kierwiny | Kikity | Kiwity | Kobułty | Kobyłocha | Kocioł Duży | Kolno | Kolonia Rybacka | Konopki Wielkie | Korpele | Kosewo | Kotkowo | Kotowina | Kowale Oleckie | Kozłowo | Kraplewo | Krasnopol | Kretowiny | Kruklanki | Krutyń | Krzywonoga | Krzyże | Kręsk | Kukle | Kurzętnik | Kuty | Kwiedzina | Kątno | Kętrzyn | Kłębowo | Lekarty | Leleszki | Lelkowo | Leśniki | Lidzbark | Lidzbark Warmiński | Lipińskie Małe | Lisy | Litwinki | Lubajny | Lubawa | Lubiewo | Lubień | Lutry | Majdany Małe | Majdy | Makosieje | Makowo | Malinka | Marcinkowo | Marksewo | Martiany | Maróz | Matyty | Matłak | Małdyty | Małkinie | Małszewo | Michałki | Mielno | Mikołajewo | Mikołajki | Milejewo | Międzylesie | Miłakowo | Miłki | Miłomłyn | Miłuki | Mortęgi | Morąg | Mozgowo | Mołdzie | Mołowiste | Mroczno | Mrozy Wielkie | Mrągowo | Murawki | Mławka | Młynary | Młynowo | Najdymowo | Narty | Nasy | Natać Mała | Natać Wielka | Naterki | Nibork | Nidzica | Nikutowo | Nowa Kaletka | Nowa Wieś Mała | Nowe Bagienice | Nowe Guty | Nowe Miasto Lubawskie | Nowe Miasto nad Pilicą | Nowe Ramoty | Nowinka | Nowy Probark | Ogonki | Olecko | Olszewo Węgorzewskie | Olsztyn | Olsztynek | Orneta | Orzyny | Orzysz | Orło | Osiniak-Piotrowo | Ostaszewo | Ostrowin | Ostróda | Parcz | Pasym | Pasłęk | Pelnik | Perkujki | Piasutno | Piece | Piecki | Pieczarki | Pieczonki | Pieniężno | Pierkunowo | Pilec | Pisz | Piszewo | Pluski | Pogrodzie | Pojezierce | Polska | Polska Wieś | Posejnele | Postawele | Potopy | Powałczyn | Pozezdrze | Prawdowo | Prażmowo | Prostki | Prusinowo | Przerośl | Przerwanki | Przykop | Przystań | Purda | Puńsk | Półkoty | Płaska | Płociczno | Płociczno | Płoskinia | Płośnica | Radomno | Radzieje | Rajgród | Rapaty | Rańsk | Regiel | Rekownica | Reszel | Rodowo Małe | Romany | Rosochaty Róg | Rospuda | Rostki Skomackie | Rozogi | Ruciane-Nida | Rudzienice | Rukławki | Ruska Wieś | Rutka-Tartak | Ruś | Rybitwy | Rybno | Rydzewo | Rykowiec | Ryn | Sajzy | Sapałówka | Sasek Mały | Sasek Wielki | Sedranki | Sejny | Sidory | Siemiany | Silec | Siła | Skolity | Skomack Wielki | Skrzydłowo | Sobiechy | Sokoły Jeziorne | Sorkwity | Spychowo | Srokowo | Stacze | Stare Jabłonki | Stare Juchy | Stare Kiejkuty | Stary Folwark | Stary Gieląd | Stawiguda | Stawki | Sterławki | Sterławki Małe | Sterławki Wielkie | Stoczek | Straduny | Strzelce | Stręgielek | Strękowizna | Sucha Rzeczka | Suchacz | Sucholaski | Suchy Róg | Sulęcin | Sumowo | Suryty | Susz | Suwałki | Sułowo | Swaderki | Swobodna | Szałkowo | Szczechy Wielkie | Szczecinki | Szczecinowo | Szczuczyn | Szczupliny | Szczytno | Szeroki Bór | Szestno | Szkotowo | Sztabin | Szurpiły | Szwałk | Szyldak | Szymonowo | Szypliszki | Sądry | Sędańsk | Sędławki | Sępopol | Targowo | Tałty | Tereszewo | Tolkmicko | Tomaszkowo | Trakiszki | Trupel | Trygort | Trzcin | Tuchlin | Tumiany | Tylkowo | Ukta | Upałty | Uzdowo | Walne | Waplewo | Warchały | Warpuny | Waszeta | Wawrochy | Wawrowice | Wałpusz | Wejdyki | Wejsuny | Wiartel | Wielbark | Wielimowo | Wieprz | Wierzba | Wikno | Wilamowo | Wilimy | Wilkasy | Wilkowo Małe | Wirwajdy | Witoszewo | Wiżajny | Wojnowo | Worliny | Worpławki | Woryty | Woszczele | Wrony | Wydminy | Wygoda | Wygryny | Wymój | Wynki | Wysoka Wieś | Wólka | Węgorzewo | Zabielne | Zalewo | Zameczek | Zawady Oleckie | Zdory | Zełwągi | Zgon | Zyndaki | Zyzdrojowy Piecek | Ząbrowo | Ząbrowo | Ładne Pole | Łajs | Ługwałd | Łukta | Łysa Góra | Łąkorz | Łęcze | Łęgowo | Śniadowo | Święta Lipka | Świętajno | Żegary | Żywki |